JAUNO IZPILDĪTĀJU KONKURSS

VĒLĒJUMI

Mirdza Zīvere:


Ne vienmēr konkursu rezultāti nosaka to, ka dziedātājs dienās būs veiksmīgs skatuves mākslinieks. To esmu pieredzējusi ne vienu reizi vien, tāpēc baudiet un gūstiet prieku no savas uzstāšanās un galvenais - dziediet no sirds! Novēlu katram konkursā "Nāc sadziedāt" saņemt savu augstāko vērtējumu!


Guntars Račs:


Šī ir Tava iespēja! Nepalaid to garām! Pierādi, ka Tu vari to, ko citi no Tevis negaida!


Vineta Elksne:


Konkursā startē spēcīgi dalībnieki, viņi ir apstiprinājums tam, ka Latvijā attīstās ļoti daudzsološi vokālisti, kuri, es domāju, sevi noteikti parādīs visai Latvijai, daži no konkursantiem jau šobrīd ir konkurētspējīgi un sevi apliecināt spējīgi starp šobrīd esošajiem populārajiem māksliniekiem.


Normunds Rutulis:


Skaidrs ir viens - šāds konkurss ir vajadzīgs, jo tādā veidā topošie mākslinieki tiek pieradināti skatuvei, darbam ar publiku, darbam ar priekšnesumu, tēlu utt.


Jā, tagad vairums jauniešu izskatās bikli uz skatuves, taču atrašanās uz tās, pie tam sacensības spriedzē, noteikti uzkrāj pieredzi un galu galā ļauj saprast, vai vispār viņš ir radīts skatuvei. Tādā veidā iespējams mazāk kļūdīties un izvēlēties piemērotu dzīves ceļu.


Vēlreiz apstiprināšu, ka šāds konkurss ir nepieciešams, lai nākotnē būtu vairāk labu un cerīgu jauniešu, kas atrodas uz skatuves, nevis vecāku vēlmju amierināšanas rezultātā, bet sava talanta dēļ.


Ginta Krievkalna:


Jāsaka, ka šis konkurss tiek sagatavots ar īpašu vērienu. Vai nu pie vainas ir kultūrevolūcija, vai lieliski pasniedzēji, bet es jūtu, ka manas paaudzes dziedātāji pēc kādiem 10 gadiem jau varēs doties pelnītā atpūtā, jo mēs vienkārši tiksim nežēlīgi izkonkurēti. Par to es ļoti priecājos - vokālā kultūra Latvijā noteikti neizmirs.


Aigars Grāvers:


Skaistākās lietas mūsu dzīvē ne vienmēr ir tās, kas notiek „pašas par sevi” - ir jāiedrošinās, jāstrādā un jāapbruņojas ar pacietību, lai sasniegtu kaut ko, kas nesīs patiesu prieku ne tikai mums, bet arī apkārtējiem. Lai kļūtu par skatuves zvaigzni, ar talantu vien nepietiek - vajag likt to lietā, slīpēt un rūdīt un visbeidzot - nebaidīties to rādīt, nekautrēties uzstāties, dziedāt publikas un žūrijas priekšā! Jo tikai tā var tikt pie gandarījuma un lielās balvas. Visiem jaunajiem dziedātājiem novēlu – nāciet sadziedāt! Rādiet, ko protat, klausieties, ko māk citi un - panākumi būs!


Ieva Kerēvica:


Pārliecību par to, ko darāt, paļāvību uz Dievu, jo viss notiek kā tam jānotiek, drosmi, jo bailes cilvēku iznīcina, un muzikalitāti, lai pašiem un pasaulei ir prieks!


Elizabete Zagorska:


Šajā konkursā tiek atklāti daudzi, jo daudzi jaunie talanti, kas varbūt līdz šim brīdim neuzdrīkstās sevi atklāt. Bērniem tā ir lieliska iespēja izteikties tieši tā kā viņi to vēlas. Konkursa dziesmas ir saturīgas un vokāli interesantas, to novēlu saglabāt līdz ar to degsmi ar kādu tās tiek izpildītas. Šis konkurss ir veids kā visus piesaistīt kam kulturālam un galu galā arī iespēja jauki, pieredzes bagāti pavadīt laiku.


Liene - Candy:


Man ir liels prieks par šo labi organizēto konkursu. Pasākums izdodas, paldies visiem tā organizētājiem par jauki veikto darbu, paldies atbalstītājiem, kas sarūpē lieliskas dāvanas dalībniekiem. Ceru, ka katru gadu mūs visus šis konkurss priecēs, tas varētu kļūt par ik gada pasākumu, to arī novēlu!


Rīgas Stradiņa universitāte:


Dārgie konkursa dalībnieki, novēlam, lai arī šogad pie mums veiksmīgi noritētu "Nāc sadziedāt" mūzikas svētki – svētki, kuros valda prieks, jaunatne, vēlme dziedāt un radīt. Novēlam visiem iedvesmu, veiksmi un daudz spēka. Dziediet no visas sirds. Izbaudiet savu un citu dalībnieku priekšnesumus. Lai dalība šajā konkursā Jums sniegtu daudz labu emociju un, protams, uzvaru. Esiet pozitīvi!


Konkursa lieldraugs - Fazer:


Dariet visu ar prieku un pozitīvām domām - to noteikti pamanīs visi, gan

klausītāji, gan žūrija. Novēlam, lai pietiek dzīvesprieka un izturības

gatavošanās posmā un, lai jūsu izpildītās dziesmas ir kā šokolāde

klausītāju sirdīm. Noticiet sev - jūs to varat!


Laser tag poligon #1:


Novēlam dalībniekiem izjust īpašo gaisotni, izbaudīt katru kopā būšanas mirkli un iedvesmoties no dziesmas spēka vēl labākai, priecīgākai un enerģiskākai ikdienai!

Vēlam spēku nebaidīties darīt to, ko patiesi vēlas!


Liene Bērziņa:


Konkurss "Nāc sadziedāt" liek atgriezties bērnībā, kad ar savām māsām arī tāpat devāmies piedalīties konkursos, šajā konkursā mani pārsteidz jauno dziedātāju augstais līmenis un profesionālā pieeja saviem priekšnesumiem, priecē bērnu un jauniešu lielā pacietība. Pasākums, manuprāt, tiek organizēts ļoti augstā līmenī, viss notiek ļoti operatīvi un kvalitatīvi, tiek padomāts par visiem - gan lieliem, gan maziem, gan par cilvēkiem, kas strādā pie tā, lai pasākums būtu izdevies, lai izdodas arī turpmāk!


Draugiem.lv:


Katra jauna diena mums visiem piedāvā iespēju uz visiem laikiem izmainīt savu dzīvi. Bieži vien mēs pat nepamanām savu iespēju, bet situācijās, kad tā ir acīmredzama, nedrīkst kavēties. Iespējams, šis konkurss būs tikai neliela, bet skaista Tavas dzīves epizode, bet mēs novēlam, lai tas kļūst par Tavas dzīves pagrieziena rādītāju ar uzrakstu - ceļš uz zvaigznēm.


Ziedu salons EE:


Tāpat kā ziedu krāsas, viņu smarža un forma, ir mums lielais brīnums. Tāpat arī mēs katrs ,esam ar savu skaistumu, ar savu talantu, kuru vajag saudzēt ,mīlēt un cienīt! Mīliet savu talantu, un Jums viss izdosies! Jo tas ir Jūsu brīnums!


Ieva Sutugova:


Konkurss tā ir liela motivācija strādāt, attīstīties, piedomāt pie balss, dziesmas, stājas, izskata, kas ārkārtīgi attīsta un noder visas dzīves garumā. Man ir liels prieks, ka šajā konkursā dalībnieki kāpj uz skatuves ar midzošām acīm un prieku sirdī. Tas priecē, ka cilvēki dara to, kas no sirds patīk.


Ģimenes portāls mammām/tētiem.lv:


Tu esi talantīgs – atceries to vienmēr, arī tad, kad pleci sagumuši. Ne visiem ir dots skaisti dziedāt. Gluži kā putniem – lakstīgalai sava dziesma, vārnai – sava! Tāpēc par savu talantu neaizmirsti, izkop un lepojies ar to.


Tirdzniecības centrs „Valleta”:


Marks Aurēlijs ir teicis, ka mūsu dzīves laime ir atkarīga no mūsu domu būtības. Dzīve ir tāda, kādu mēs paši ar savām domām to veidojam. Tirdzniecības centrs „Valleta” novēl ikvienam dalībniekam domāt pozitīvas un gaišas domas, jo tās pārvērš sapņus īstenībā!


Aina Poiša:


Meklē savu balsi, lai skan, meklē savas sirdsdomas, lai ieliktu tās mūzikā, meklē drosmi piedalīties, lai parādītu sevi, lai aizrautu un saviļņotu arī citus.

© NACSADZIEDAT.LV